0 222 237 0 238
1975' ten beri kaliteli...

                                                                                                                                                                                                    Eskişehir' de 1975 yılında Erden ÖZCAN tarafından kurulan firmamız 2000 yılından beri Tel Örgü Çit sektöründe faaliyet göstermektedir. 2007 yılında kurumsallaşan ÖZTEL TEL ÖRGÜ ÇİT SAN. TİC. LTD. ŞTİ sahip olduğu alt yapı geniş ürün yelpazesi ve uzmanlaşmış kadrosuyla standart üretimlerin yanı sıra özel tasarımlar doğrultusunda da hizmet vermektedir.

ÖZTEL , Panel Çit Sistemlerini Eskişehir de üreten ilk ve tek firma olma gururunu yaşıyoruz.

 

Her tip, her çeşit Tel Örgü , Beton Direk , Jiletli Tel , Kaynaklı Tel , Panel Çit, Çim Çit ,Çit ve Uçan Kapı  Sistemleri üretimi ile birlikte, proje bazında montajlı uygulamalarla da büyük başarılar göstererek Eskişehir ve çevresinde sektöründe lider konuma sahip  olan firmamız; zaman, kalite ve ekonomiklik üçlüsünü ana prensip olarak benimseyip çalışmalarına devam etmektedir.

 Eskişehir KOBİ Organize Sanayi Bölgesindeki 4000 m2 lik fabrikamızda üretmiş olduğumuz belli başlı çit ve çit  ürünleri aşağıdaki gibidir.*Eskişehir Panel Çit      * Eskişehir  Beton Direk       * Eskişehir Uçan Kapı

*Eskişehir Çim Çit        *Eskişehir Jiletli Tel              *Eskişehir Dikenli Tel       

*Eskişehir Tel Örgü       *Eskişehir Dekoratif Çit        *Eskişehir Kafes Tel 

 

Kendi Üretmiş olduğumuz çit ve çit sistemlerini Eskişehir , Eskişehir 'in ilçeleri ve Eskişehir'in komşuları Bursa, Bilecik,Bolu , Kütahya ve Afyon'a da hizmet vermekteyiz.

 

 

Tüm hakları saklıdır. © 2016
Eskişehir Web Tasarım